اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل G 5905

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)
1632000 تومان

2119500 تومان 1632000 تومان

سایز:50*90 سانتیمتر
دارای تجهیزات گاز سوز SAPAF ایتالیا
ترموکوبل فوق سریع ORKLI اسپانیا
دارای ناب دو جزئی
محافظ صفحه: چدنی با لعاب براق
راندمان حرارتی: 60% <
جنس صفحه: شیشه سکوریت SCHOTT آلمان
مقاوم به حرارت تا دمای 300 درجه سانتیگراد
نوع فندک: الکتریکی
تعداد شعله:پنج شعله 
گارانتی: 18 ماه استیل البرز

 

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

خصوصیات اجاق گازصفحه ای G-5905 استیل البرز

اجاق گازصفحه ای G-5905 استیل البرز دارای یک صفحه شیشه‌ای صاف و زیبا و شعله‌هایی با چیدمان ویژه است که در نظر اول توجه هر بیننده را به سوی خویش جلب می‌کند. کمپانی استیل البرز جهت طراحی این گاز رومیزی از تجهیزات گاز سوز DEFENDI –SABAF ایتالیا بهره گرفته است. تا این گاز شیشه‌ای علاوه بر ظاهر زیبا از عملکرد مناسبی نیز جهت استفاده برخوردار باشد.

شعله‌های متنوع و محافظ صفحه چدنی با لعاب مات
این گاز رومیزی دارای پنج شعله مختلف است که محافظ صفحه چدنی با لعاب مات آن‌ها را در بر گرفته است. با وجود این که بزرگ‌ترین شعله در قسمت میانی گاز قرار دارد و سایر شعله‌ها در اطراف آن هستند؛ اما نمای ظاهری گاز جلوه منحصر به فردی را دارا می‌باشد که با سایر گازهای رومیزی متفاوت است.چدن‌ها تنها بر روی شعله‌ها قرار دارند. تا هنگام پاک کردن لکه‌های چرب و روغنی از روی صفحه شیشه‌ای گاز، مزاحمتی برای کاربر ایجاد نشود.این چدن‌ها برای حفظ تعادل قابلمه‌ها بر روی گاز و پخش یکنواخت حرارت هنگام پخت غذا طراحی شده اند.

شعله‌ها در اجاق گاز G-5905 استیل البرز از راندمان حرارتی 60% برخوردار هستند. با وجود این راندمان حرارتی، نیازی نیست که برای پختن غذا، چندین ساعت در آشپزخانه حضور داشته باشید. با تنظیم حرارت هر شعله و قرار دادن قابلمه بر روی آن غذاها در یک چشم بر هم زدن پخته می‌شوند و آماده استفاده هستند.
به دلیل این راندمان حرارتی بالا، مصرف انرژی این گاز رومیزی نسبت به محصولات مشابه بسیار کمتر می‌باشد و گرید مصرف انرژی آن نیز A تعیین شده است.

دارای ترموکوپل‌های فوق سریع ORKLI اسپانیا

ترموکوپل‌ها، جدیدترین تکنولوژی‌های عرضه شده در وسایل گاز سوز هستند که هنگام خاموش شدن شعله، جریان گاز ورودی را در اسرع وقت قطع می‌کنند. این گاز صفحه ای،رومیزی استیل البرز  نیز به ترموکوپل‌های فوق سریع ORKLI اسپانیا مجهز شده است. تا اگر غذا ناگهان سر رفت و شعله خاموش شد، به هیچ عنوان بوی گاز در فضای خانه منتشر نشود.


صفحه شیشه‌ای مقاوم به حرارت

کمپانی استیل البرز جهت طراحی بدنه این گاز از شیشه SCHOOT بهره گرفته است. این شیشه در برابر حرارت تا 300 درجه سانتی گراد مقاوم است؛ بنابراین بدنه این گاز رومیزی به هیچ عنوان هنگام افزایش دمای شعله‌ها دچار شکستگی نخواهد شد.همچنین این شیشه در برابر خط و خش از مقاومت بالایی برخوردار می‌باشد و هنگام استفاده، نگرانی از بابت ایجاد خراشیدگی‌های فراوان بر روی بدنه گاز و کاهش جذابیت ظاهری آن نخواهید داشتولوم هایی این گاز در قسمت جلویی شعله‌ها قرار گرفته‌اند. تا دسترسی به آن‌ها هنگام کم و زیاد کردن درجه حرارت گاز راحت‌تر باشد. این ولوم ها با خطوط مشخصی به هر شعله وصل شده‌اند. تا کاربر هنگام کاهش یا افزایش درجه حرارت از ولوم مناسبی استفاده کند.جهت روشن کرده شعله‌ها در اجاق گاز G-5905 استیل البرز، یک فندک الکتریکی وجود دارد. این فندک الکتریکی تنها با نگه داشتن هر ولوم فعال می‌شود. تا در عرض چند ثانیه بتوانید شعله‌های مختلف را برای پختن غذاها روشن کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل G 5905