لیست قیمت چینی بهداشتی

لیست قیمت چینی مروارید

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید از سال 1368 با نام های تجاری مروارید ، PLUS و UNIK پیشگام در صنعت چینی بهداشتی کشور است که با بکار گیری دانش فنی روز ، مواد اولیه مرغوب ، سیستم های کنترل کیفیت جامع TQM و همچنین با برخورداری از تکنولوژی به روز دنیا در زمره بزرگترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی مطرح بوده بگونه ای که در حال حاضر توانایی تولید بیش از 12 هزار تن در سال را دارد . این شرکت همراه با گذر زمان توانسته تولیدات خود را از نظر کمی و کیفی افزایش داده و مرزهای تولیدات ملی را پشت سر گذارد .

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید ، مفتخر به اخذ گواهینامه های بین المللی (ISO 9001 ،OHSAS 18001 ، ISO 14001)، استاندارد CE اروپا و پیاده سازی سیستم IMS گردیده است.

لیست قیمت چینی مروارید↓↓↓↓↓↓↓↓↓

بیشتر بخوانید

لیست قیمت چینی آرمیتاژ

شرکت چینی بهداشتی آرمیتاژ با بیش از 38 سال سابقه و دارا بودن علامت استاندارد ملی ایران و ایزو 9001-2008 از بزرگترین تولید کننده های چینی بهداشتی در ایران می باشد.این شرکت قادر به تولید 4500 قطعه انواع دستشویی،رو کابینتی،روسنگی،فرنگی،بیده،توالت های ایرانی،وال هنگ و فرنگی های یک تکه با حداقل آب مصرفی می باشد،که بهترین کیفیت و طراحی محصولات تولیدی یکی از بزرگترین صادر کننده های چینی بهداشتی در کشور است.

لیست قیمت چینی بهداشتی آرمیتاژ ↓↓↓↓↓↓

بیشتر بخوانید

لیست قیمت چینی گلسار فارس

شركت گلسار فارس ، واقع در شيراز – سپيدان ، در سال 1363 براي پاسخگويي به نياز فزاينده محصولات در حوزه چيني‌آلات بهداشتي به ثبت رسيد و در سال 1372 مورد بهره‌برداري قرار گرفت .

با كسب موفقيت در بازار، پروژه‌هاي توسعه و افزايش ظرفيت از سال 1375 بصورت پي در پي و در چند فاز مورد بهره‌برداري قرارگرفتند.

هم اكنون اين واحد با توليد 17000تن محصول نهايي يكي از بزرگترين توليدكنندگان داخلي و يكي از صادركنندگان موفق اين نوع از محصولات در بازارهاي خارجي محسوب مي‌شود.

شركت گلسار فارس با بهره‌مندي از نيروي‌هاي متخصص و دانش فني بالا و با اتكا به تجربيات و يادگيريهاي حاصل از رقابت و حضور موثر در بازارهاي داخلي و خارجي، ارتقا كيفيت محصولات و گسترش كمي توليدات را سرلوحه حركتهاي آتي خود قرار داده است. افزايش سطح كيفيت ، تنوع محصولات(بيش از 100 نوع محصول مختلف) و نوآوري در طراحي موجب گشودن بازارهاي جديديبه روي محصولات گلسار شده است بطوري كه هم اكنون علاوه بر حضور در بازار تمامي استانهاي كشور با بيش از 180 نماينده فروش ،محصولات خود را به بيش از 13 كشور جهان صادر مي نمايد.

لیست قیمت چینی گلسار فارس ↓↓↓↓↓↓↓↓↓

بیشتر بخوانید