درباره ما

فروشگاه سلیمانی مرکز پخش و تامین کننده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن ، پوش فیت ، پلیکا ، پنج لایه ، لوازم آبیاری قطره ای ، پکیج ورادیاتور ، شیرآلات ساختمانی ، هود و سینک ، چینی آلات ، لوله های دریپردا ، نوارهای تیپ آبیاری در استان البرز می باشد.

این فروشگاه از سال 1370 با مدیریت  آقای سلیمانی در بلوار دانش آموز کرج تاسیس گردید که با تلاش و پشتکار مفتخر به کسب رضایت و اعتماد مشتریان گرامی گردید که از بزرگترین سرمایه و بیشترین افتخار این مجموعه می باشد.

باتوجه به تحولات در تکنولوژی و سیاست فروش مجموعه ، و ارج نهادن به وقت و زمان مشتریان عزیز ، مدیریت فروشگاه اقدام به راه اندازی سیستم فروش غیرحضوری نموده تا مشتریان گرامی با انتخابی دقیق و بررسی درست ، اقدام به خرید کالا و محصول مورد نظر خویش نمایند.

بدین منظور این وب سایت که مفتخر به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتالی گردیده است ، در محضر شریف شماست تا با دیدی نو و بررسی دقیق و بدون واسطه ، خریدی مطمئن داشته باشید.

لازم به توضیح است در هر زمان می توانید با استفاده از شماره های مرکز تماس با قسمت های مختلف فروش ، پشتیبانی و مدیریت تماس حاصل نمایید که ما به این تماس ارج نهاده و پاسخگو شما خواهیم بود.

 

فروش پایان یه معامله نیست ، فروش آغاز یه رویکرد است